Web
Analytics Made Easy - StatCounter
بازدید ریاست محترم جمهوری از شرکت شیشه مینا

بازدید ریاست محترم جمهوری از شرکت شیشه مینا

حسن روحانی در تاریخ 94/9/11 در بازدید از بخش های مختلف خط تولید کارخانه شیشه مینا، با توضیح مسئولان و متخصصان در جریان روند امور و چگونگی تولیدات این مجموعه تولیدی و صنعتی قرار گرفت.

 حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه 94/9/11 و پس از بازدید از کارخانه شیشه مینا و عزاداری اربعین حسینی(ع) در جمع کارگران و کارکنان این مجموعه تولیدی، در گفت و گویی با خبرنگاران ‌اظهار داشت: کسب روزی حلال، تلاش برای رفع نیازمندی های جامعه و مردم و کار و کوشش برای توسعه و آبادانی و رساندن کشور به قله های علم و پیشرفت، از اولویت های ایران اسلامی است.

رییس جمهوری تاکید کرد: امروز مبارزه با استکبار و دشمنان با کار، جهاد اقتصادی و تلاش و نه با شعار ممکن است و هرچه در مسیر پیشرفت، توسعه و آبادانی ایران اسلامی بیشتر تلاش کنیم دشمنان مایوس تر خواهند شد.

روحانی با تسلیت ایام اربعین حسینی، راهپیمایی میلیونی عاشقان اهل بیت(ع) در اربعین حسینی را با تاسی از حضرت زینب کبری(س) و اهل بیت(ع) دانست و اظهارداشت: عاشورا روز شور بزرگ حسینی و اربعین روز سوز حسینی است.

رییس جمهوری حضور در جمع کارگران و تلاشگران در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور و عزاداری با آنان در اربعین حسینی را نشان دهنده جایگاه ویژه کار و تولید برشمرد و گفت: این عزاداران هم نشانه ای از تلاش برای پیشرفت کشور هستند و هم عزاداریشان نشان از آمیختگی زندگی آنان به عشق اهل بیت(ع) دارد.

رییس جمهوری صبح چهارشنبه و همزمان با اربعین حسینی با حضور در کارخانه شیشه سازی مینا ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجتمع صنعتی، در جمع عزاداران حسینی به عزاداری اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) پرداخت.

روحانی در بازدید از بخش های مختلف خط تولید کارخانه شیشه مینا، با توضیح مسوولان و متخصصان در جریان روند امور و چگونگی تولیدات این مجموعه تولیدی و صنعتی قرار گرفت.

رییس جمهوری سپس در جمع عزاداران اربعین حسینی در مسجد و حسینیه این کارخانه حضور یافت و همراه با آنان برای سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و خاندان عصمت و طهارت به عزاداری پرداخت.

کارخانه شیشه سازی مینا در سال 1347 با هدف تامین بطری های مصرفی در یک شرکت نوشابه سازی احداث گردید و تکمیل بسته بندی محصول را از چاپ روی بطری تا ساخت تشتک و جعبه پلاستیکی حمل نوشابه اجرا کرد.

این شرکت در ابتدا با یک کوره به ظرفیت 35 تن در روز و دو خط تولید شروع به کار کرد و در دو مرحله توسعه ظرفیت اسمی آن به 160 تن در روز و تعداد خطوط تولید آن به 5 خط ارتقاء یافته است.

رییس جمهوری را در این بازدید ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراهی می‌کرد.  

 

تماس با ما

 

آدرس: تهران - کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - بلوار شیشه مینا
تلفن: 56 - 51 13 54 44 - 021 
فکس: 25 01 54 44 - 021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


تلفن واحد فروش:  8 - 57 13 54 44 - 021  
فکس واحد فروش: 13 57 44 - 021
ایمیل واحد فروش: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید