Web
Analytics Made Easy - StatCounter
حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارخانه شیشه مینا

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کارخانه شیشه مینا

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در تاریخ 29 اردیبهشت 96 با حضور در کارخانه شیشه مینا واقع همراه با پرسنل شرکت رای خود را به داخل صندوق سیار اخذ رای انداخت. علی ربیعی پس از انداختن رای خود به داخل صندوق گفت: من امروز به صورت نمادین برای اخذ رای در این محیط صنعتی و جمع کارگران آن حاضر شدم.

وی از تمامی گروه‌های هدف وزارت متبوع خود از جمله کارگران، بازنشستگان، مددجویان بهزیستی و ... دعوت به عمل آورد تا با مشارکت در انتخابات پیش رو و حضور در صندوق‌های رای، امکان تحقق تمامی آمال‌، افکار و ایده‌های مترقی برای کشور را فراهم کنند.

وی گفت: به عنوان یک کارگر قدیمی که امروز در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسئولیت اقتصادی و اجتماعی دارد از همه مردم خصوصا مخاطبان این وزارتخانه می‌خواهم که با مشارکت در امر انتخابات فرصت دستیابی به امکانات برابر و بهتر را برای همگان از طریق مشارکت در امر انتخابات فراهم کنند.

وی در خصوص مهمترین اولویت‌های دولت دوازدهم گفت: گفتمانی که در جریان رقابت‌های نامزدهای ریاست جهوری شکل گرفت و امروز در جامعه حاکم شده است گفتمانی است که با فعالیت‌های وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتباط دارد. بنابراین یکی از مهمترین وظایف دولت دوازدهم در حوزه این وزارتخانه و در رابطه با ریشه کنی فقر، ایجاد اشتغال و تامین رفاه شهروندان و مبارزه با نابرابری خواهد بود

تماس با ما

 

آدرس: تهران - کیلومتر 4 جاده مخصوص کرج - بلوار شیشه مینا
تلفن: 56 - 51 13 54 44 - 021 
فکس: 25 01 54 44 - 021
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید


تلفن واحد فروش:  8 - 57 13 54 44 - 021  
فکس واحد فروش: 13 57 44 - 021
ایمیل واحد فروش: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید